КАТАЛОГИ

СИСТЕМА КЕРУВАННЯ ПРИПЛИВНИМИ ТА ПРИПЛИВНО-ВИТЯЖНИМИ СИСТЕМАМИ

Інтелектуальна система F-SAU здатна в рамках однієї пропозиції вирішити до 95%
всіх завдань з автоматизації припливних та припливно-витяжних систем, а також гарантувати при цьому мінімальну складність пусконалагодження.
Редакція від 20.10.2021

 
   

ШАФА КЕРУВАННЯ З ПЕРЕТВОРЮВАЧЕМ ЧАСТОТИ ДЛЯ КОЖНОГО ДВИГУНА OVT-EVO

Шафи керування з частотним перетворювачем для кожного електродвигуна призначені для контролю та керування стандартними асинхронними електродвигунами. Стандартна лінійка передбачає можливість виготовлення
шаф для керування від 1 до 3 електродвигунів.
Редакція від 10.02.2021

 
   

КОМПЛЕКТУЮЧІ ДЛЯ АВТОМАТИЗОВАНИХ СИСТЕМ КЕРУВАННЯ

У каталозі представлено обладнання для керування швидкістю двигуна, датчики, корпуси монтажні, захисно-комутуюче обладнання та електро-монтажні комплектуючі.
Редакція від 22.01.2021
 
   

ПЕРЕТВОРЮВАЧІ ЧАСТОТИ FCO-1

Частотний перетворювач серії FCO-1 представляє собою високопродуктивний векторний перетворювач, призначений для асинхронних електродвигунів.
Частотні перетворювачі використовуються для контролю режиму роботи електродвигуна.
Редакція від 22.01.2021
 
   

КОРОБКИ ВОГНЕСТІЙКІ KKB

Вогнестійкі коробки серії ККВ призначені для з'єднання і розподілу вогнестійких кабельних ліній.
Редакція від 21.09.2020
 
   

ЩИТ ОСВІТЛЕННЯ OVT-ELS

Щити освітлення серії OVT-ELS призначені для прийому і розподілу електричної енергії, а також захисту освітлювальних мереж трифазного змінного струму частотою 50 Гц напругою 380/220 В з глухозаземленою нейтраллю від струмів перевантаження і короткого замикання.
Редакція від 21.09.2020
 
   

ШАФИ КЕРУВАННЯ НАСОСАМИ OVT-PCC

Шафи керування насосами серії OVT-PCC призначені для роботи з каналізаційними насосними станціями та іншими системами, в яких потрібно контролювати рівень рідини в резервуарі.
Редакція від 21.09.2020
 
   

ШАФИ КЕРУВАННЯ ЗАСУВКАМИ OVT-SUZ

Шафа керування OVT-SUZ призначена для керування електрифікованою арматурою з напругою живлення 24 В, 230 В, 400 В. Керування електроприводом може здійснюватися в двох режимах: місцевому та дистанційному. Шафа може бути виготовлена для будь-якого типу електропривода.
Редакція від 21.09.2020
 
   

ШАФИ КЕРУВАННЯ ПРИПЛИВНО-ВИТЯЖНОЮ ВЕНТИЛЯЦІЄЮ OVT-FAN-1

 

Шафи керування серії OVT-FAN-1 застосовують для керування  припливної/витяжної системою вентиляції і для захисту електродвигуна від перевантажень.
Редакція від 21.09.2020


 
   

ШАФИ КЕРУВАННЯ ПРИПЛИВНО-ВИТЯЖНОЮ ВЕНТИЛЯЦІЄЮ OVT-FAN-2

Шафи керування серії OVT-FAN-2 призначені для керування і захисту асинхронних електродвигунів вентиляторів припливної або витяжної системи вентиляції. Шафи можуть виготовлятися в пластиковому і металевому корпусі.
Редакція від 21.09.2020

 
   

ШАФИ КЕРУВАННЯ ТЕПЛОВИМИ ЗАВІСАМИ OVT-ARC

Шафи керування тепловими завісами серії OVT-ARC забезпечують зручне і надійне керування тепловими завісами і захист системи від аварійних ситуацій, а також значну економію електроенергії та енергії теплоносія.
Редакція від 21.09.2020