Щити освітлення та шафи керування засувками!

Компанія ОВ Технолоджи представила на ринку систем автоматизації 2 новинки – щити освітлення та шафи керування засувками.
Шафи керування засувками OVT-SUZ застосовуються в системах автоматизації та електрообладнання, ЖКГ, малії енергетиці. Такі шафи призначені для керування електрифікованою арматурою з напругою живлення 24 В, 230 В, 400 В. Керування електроприводом може здійснюватися в двох режимах: місцевому та дистанційному. Шафа може бути виготовлена для будь-якого типу електропривода.
Функції шаф керування засувками OVT-SUZ:
  • керування приводом «Відкрито», «Закрито», «Зупинити»;
  • світлова індикація додатка електропривода «Відкрито», «Закрито»;
  • захист від короткого замикання;
  • захист від перевантаження по струму.

Щити освітлення OVT-ELS призначені для прийому і розподілу електричної енергії, а також захисту освітлювальних мереж трифазного змінного струму частотою 50 Гц, напругою 380/220 В із глухозаземленою нейтраллю від струмів перевантаження і короткого замикання. Можливе виготовлення щитів OVT-ELS за індивідуальним замовленням з різним ступенем IP-захисту, нетиповими схемами, комплектацією апаратами, нестандартними габаритами та ін. За додатковим замовленням на введенні спільно з автоматичним вимикачем можлива установка пристрою захисного відключення - ПЗВ або диференціальний автомат.
Більш детельну інформацію про новинки виробництва компанії ОВ Технолоджи можно отримати ознайомившись з інформацією в листівках обладнання (OVT-SUZ та OVT-ELS) або зв’язавшись з менеджером компанії.